Jesteśmy pasjonatami strzelectwa sportowego, militariów oraz historii.

Kształtujemy w sobie poczucie obowiązków patriotycznych, działając w oparciu o wartości chrześcijańskie. Zależy nam na tym, aby każdy czuł obowiązek wobec swojej Ojczyzny – Polski, która jest zbiorem wspólnych wartości, doświadczeń ludzi żyjących przed nami, obecnie oraz w przyszłości. Abyśmy pozostawili w spadku naszym przyszłym pokoleniom Polskę silną, nowoczesną, szanującą własną historię i z zagwarantowanym jej należytym miejscem w Europie.

Naszym głównym celem jest realna praca na rzecz stworzenia bazy technicznej, czyli budowy strzelnicy sportowej, otwartej i przyjaznej wszystkim mieszkańcom Białegostoku i okolic.
Planowana infrastruktura strzelecka w założeniu ma być solidnym fundamentem dla wspierania lokalnych inicjatyw strzeleckich, paramilitarnych oraz harcerskich. Tworząc bazę szkoleniową, będziemy wspierać każdą aktywność dążącą do poprawienia obronności naszego regionu, chociażby poprzez odtworzenie Obrony Terytorialnej.


szcze


Naszą działalnością chcemy wspierać popularyzację strzelectwa sportowego. Ponadto będziemy przypominać o wielkiej, polskiej tradycji obcowania z bronią, którą niestety z dużym zawzięciem tłamsili historyczni okupanci naszej Ojczyzny.

Strzelectwo sportowe jest również wspaniałą formą rozrywki dla całej rodziny. W nowo wybudowanej strzelnicy zawsze będzie można liczyć na profesjonalnych instruktorów, pod opieką których, w sposób wyjątkowy będzie można spędzić niezapomniane chwile z bronią w ręku.