strzelnica

Projekt „Białystok Buduje Strzelnicę” zdobył największe poparcie wśród mieszkańców Białegostoku w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego 2017, daleko w tyle zostawiając resztę pomysłów. Na nasz projekt zagłosowało ponad 4 tysiące mieszkańców, przy czym kolejna inicjatywa zdobyła nieco ponad 1600 głosów. Śmiało można stwierdzić, że „bank został rozbity”. 

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować za Państwa głosy. Zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni zobowiązuje nas do ciężkiej i uczciwej pracy na rzecz realizacji projektu. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą kampanię promocyjną, tą w internecie jak i „w realu”.

Dołożymy wszelkich starań aby współpraca z włodarzami miasta przebiegała możliwie jak najsprawniej. Wszystko na rzecz jak najszybszego rozpoczęcia i oddania inwestycji do użytku mieszkańcom naszego miasta.

Zapraszamy również do śledzenia naszego profilu na facebooku, gdzie będziemy częściej dzielić się z Państwem informacjami z poszczególnych etapów prowadzenia inwestycji.